Nawadnianie ogrodów, automatyczne systemy


Doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju terenach zielonych zarówno na posesjach prywatnych, jak i firmowych czy też w przestrzeni publicznej. Automatyczne nawadnianie ogrodów czy też trawników pomaga zaoszczędzić czas, który byłby potrzebny na ręczne podlewanie terenu, ale nie tylko. Systemy nawadniające pozwolą również na oszczędność wody dzięki idealnemu dopasowaniu dawki dziennej do zapotrzebowania roślinności.

Nawadnianie ogrodów i innych terenów zielonych oferowane przez naszą szczecińską firmę opiera się na praktycznie bezobsługowych systemach z komponentów produkowanych przez wiodących przedstawicieli tej branży jak Rainbird, Toro, Gardena i Hunter. Rodzaje systemów dobierane są indywidualnie – w zależności od zapotrzebowania. Mogą składać się z takich elementów jak linie kroplujące, zraszacze, konstrukcje korzeniowe bądź też kroplowniki indywidualne.

Usługi świadczymy nie tylko na terenie Szczecina, gdzie znajduje się nasz oddział. Ofertę kierujemy także do mieszkańców Pyrzyc, Stargardu Szczecińskiego i okolic.