Zwalczanie komarów


Kantakt w sprawie

 

odkomarzania:

 

515 18 58 28 

Szanowni Państwo!

 

Profesjonalnie zajmujemy się zwalczaniem komarów, kleszczy i innych owadów oraz pajęczaków, abyście mogli cieszyć się swoim przydomowym ogrodem bez obaw. Posiadamy wykwalifikowany personel, który dołoży wszelkich starań, aby wybić wszelkich intruzów oraz zabezpieczyć teren na przyszłość. Odkomarzanie jest niezwykle skutecznym i szybkim rozwiązaniem, aby pozbyć się tego uciążliwego problemu latających nad głową insektów.

 

Szacunkowe ceny odkomarzania to:

Działka do 500m2 - 100-200 zł

Działka do 1000m2 - 200-400 zł

Działka do 2000m2 - 400-800 zł

 

Cena zależy od ilości drzew, krzewów oraz ukształtowania terenu oraz ilości sąsiadujących działek decydujących się na oprysk.

 

W celu zwiększenia efektywności i zmniejszanie kosztu namówcie Państwo wszystkich najbliższych sąsiadów tak aby stworzyć większą strefę ochronną i podzielić się kosztem zwalczania tego dokuczliwego problemu.

 

Stosowana przez nas metoda zwalcza niemal wszystkie owady, które znajdują się na danym obszarze. Mogą to być między innymi:
komary (w tym również tygrysie),
kleszcze,
muchy, pająki,
osy,
bąki,
chrząszcze,
wołki zbożowe,
mkliki mączne,
rytel pospolity,
mole,
karaluchy,
mrówki,
rybiki,
prusaki,
pluskwy,
termity,
pchły.

 

Specjalna metoda uwalniania owadobójczej substancji pozwala jednocześnie na precyzyjne osadzenie środka owadobójczego. Preparat jest wzbogacony o utrwalacz, aby przedłużyć okres ochrony nawet do 2 miesięcy.

 

Środki te posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i zezwolenia na stosowanie w Polsce i są w pełni bezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych a także roślin i kwiatów.

 

Cena zawiera jednorazowy koszt zwalczania owadów, pajęczaków itp. metodą oprysku drobnokropelkowego z położeniem bariery ochronnej o przedłużonym działaniu na liściach i innych powierzchniach.

 

Wykorzystywany przez nas środek na odkomarzanie dopuszczony jest do oprysków terenów otwartych, ogrodów, parków, łąk, boisk i miejsc użyteczności publicznej jak np. stołówek, placów zabaw itd. Posiada zezwolenie Ministerstwa Zdrowia RP oraz atesty polskie i UE.