Pielęgnacja krzewów i roślinności


Wiele osób posiadających własny kawałek zielonej przestrzeni marzy o tym, by móc podziwiać na niej piękne rabaty, klomby oraz żywopłoty. Nawadnianie i pielęgnacja i roślinności to jednak czasochłonne i wymagające dużej cierpliwości zajęcia. Dlatego chętnie zajmiemy się nimi za Ciebie. Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze, w skład których wchodzą m.in.: sadzenie drzew i krzewów, zakładanie cieszących oko rabat oraz opryskiwanie roślin, aby pozostały zdrowe jak najdłużej.

Polecamy także wykonywane przez nas przycinanie zasadzonych już drzew i krzewów – zabieg ten jest potrzebny do pobudzenia wzrostu roślin oraz poprawy ich wyglądu. Przycinamy także żywopłoty, aby pozostawały zdrowe i gęste. W zakres naszych usług wchodzi również usuwanie chwastów oraz ściółkowanie. Zabieg ściółkowania pozwala m.in. zachować prawidłową wilgotność gleby i ograniczyć pojawianie się uciążliwego perzu.

Na liście wykonywanych przez nas usług ogrodniczych nie mogło zabraknąć również nawadniania np. posadzonych kwiatów, drzewek i krzewów ozdobnych. W tym celu wykorzystujemy automatyczne systemy złożone np. z nowoczesnych zraszaczy, linii kroplujących oraz kroplowników indywidualnych. Nawadnianie ogrodów i terenów zielonych oraz pozostałe z opisanych zabiegów przeprowadzamy na terenie Stargardu, Pyrzyc, Szczecina i okolicznych miejscowości.